Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Süper Fiyat, Süper Teklif
Kalan Süre
00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin 200 gr Cam Kavanoz

115,30 TL
98,01 TL
%15 İndirim
Daha Fazla Gurme Ürün
Seçiniz :

The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin 200 gr Cam Kavanoz - Çekirdekli - Kuzey Ege Bölgesi Zeytinleri - Doğal Olarak İşlenmiş - Tek Orijinli - Vegan - Etli - Lezzetli

KAYNAK: The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin, Kuzey Ege Bölgesi’nden Gemlik çeşidi zeytinler kullanılmaktadır. Gemlik zeytinleri, etli yapısı ve muhteşem lezzeti sayesinde haklı bir üne sahiptir.

KALİTE: The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin, zeytinlerin sadece tuz ve su ile zeytin tanklarında doğal olarak fermente edilmesi ile yeme olgunluğuna getirilmesi ile üretilmektedir. Bu fermantasyon süreci yaklaşık 4 ay sürmektedir. Bu süreç boyunca, zeytinlerin içinde var olan acılık zeytin tanklarında bulunan suyun belirli aralıklarla değiştirilmesi ile alınır.

AROMA & KULLANIM: Gemlik zeytin çeşidinin aroma ve lezzetinin dünyaca ünlü olmasından dolayı sofranıza The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin’e yer vererek kendinize ve sevdiklerinize üstün gurme deneyimi yaşatabilirsiniz. The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin’i kahvaltılarda, salatalarda, diyet ızgara yemeklerinin yanında ya da atıştırmalıklarla beraber tüketebilirsiniz.

DOĞAL: Adından da anlaşılacağı gibi The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin, doğal olarak fermente edilerek kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilir.

The Mill Gurme Doğal Fermente Siyah Zeytin, tuzlu ve ekşi tadı ile karakteristik bir zeytin tadına sahiptir. Kuzey Ege Bölgesi (Gemlik) siyah zeytinleri yüksek besin değerleri ile tüm dünyada yoğun talep görmektedir. Diğer zeytinlerden farklı olarak eşsiz bir tada ve boyuta sahiptirler. Türkiye'nin Ege kıyılarının verimli topraklarında yetişen özel zeytinler, hiçbir kimyasal koruyucu madde kullanılmadan özenle toplanıp sofralarınıza ulaştırılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.